Ewidencja i rozliczanie czasu pracy kierowców

Prowadzisz firmę transportową i zatrudniasz wielu kierowców? Zależy Ci na odpowiednim rozliczeniu czasu ich pracy oraz delegacji? Wśród naszych usług znajdziesz pełen pakiet rozliczania jazdy oraz ewidencji czasu pracy kierowców. Jeśli zależy Ci na sprawnym i bieżącym doplinowaniu podstawowej czynności, jaką jest rozliczanie diet i delegacji skorzystaj z proponowanych przez nas rozwiązań. Posiadamy ogromne doświadczenie oraz bazujemy na sprawdzonych sposobach działania, które gwarantują profesjonalną obsługę. Nasz pakiet to możliwość rozliczenia czasu pracy, zaliczek, rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych, rejestr czasu pracy wraz z tłumaczeniami dla izb kontrolnych. Dodatkowo prowadzimy również pełną analizę czasu pracy z tachografów, wystawianie zaświadczeń. Doskonale znamy przepisy oraz normy działania, dlatego nasze usługi to pełen profesjonalizm i gwarancja bezproblemowego rozliczania pracowników. W kompleksowy sposób zadbamy o sprawne działanie Twojej firmy, niezależnie od liczby zatrudnianych kierowców.

PAKIET „ROZLICZENIA JAZDY I EWIDENCJI CZASU PRACY KIEROWCÓW”

ROZLICZANIE CZASU PRACY KIEROWCY

ANALIZA NARUSZEŃ KIEROWCÓW

1. Uzupełnianie niekompletnych okresów aktywności (braki wpisów manualnych).
2. Wystawianie zaświadczeń.
3. Pełna analiza danych z tachografów cyfrowych.
4. Prowadzenie analiz w oparciu o rozporządzenie 561.
5. Rejestr czasu pracy art. 25 UoCPK.

PROWADZENIE ROZLICZEŃ

1. Rozliczenie czasu pracy kierowcy – pełna ewidencja.
2. Rozliczenie ryczałtów i zaliczek.
3. Rozliczenie delegacji krajowych i zagranicznych (diety oraz ryczałty za nocleg).
4. Pełne rozliczenie płacy minimalnej Milog/Loi Macron etc.
5. Rejestr czasu pracy łącznie z tłumaczeniem wymaganym przez służby kontrolne na terytorium krajów objętych obowiązkiem wyliczania płacy minimalnej.

Ponadto świadczymy również usługi związane z przygotowywaniem części finansowych do biznesplanów, wniosków kredytowych i wniosków o dotacje unijne. Sporządziliśmy już ponad 150 analiz finansowo-ekonomicznych do projektów unijnych, kilkanaście wniosków kredytowych na sumę ponad 40 mln zł, a także kilkadziesiąt analiz finansowych do biznesplanów (wraz z ocenami ryzyka czy wrażliwości) dla podmiotów z branż budowlanej, hotelarskiej, gastronomicznej, logistycznej, deweloperskiej i innych.

 

ErgoTax Sp. z o.o.
ul. Wrocławska 33D Długołęka
55-095 Mirków

Tel/Fax: 71 33 75 085
E-mail: info@ergotax.pl
NIP: 8961547198
KRS 0000596794