Doradztwo podatkowe

Mądrzej zarządzaj podatkami

Otrzymuj pod koniec każdego miesiąca raporty wspierające zarządzanie. Oprócz informacji dotyczących kondycji finansowej zawierają propozycje optymalnych dla twojej sytuacji rozwiązań podatkowych.

Doradztwo podatkowe w ErgoTax obejmuje:

  • udzielanie porad, wyjaśnień z zakresu obowiązków podatkowych,
  • reprezentowanie podatników przed organami kontroli skarbowej,
  • usługi doradztwa w zakresie : podatku dochodowego od osób prawnych, fizycznych, podatku od towarów i usług, ubezpieczeń społecznych.

Prowadzenie działalności wiąże się z odpowiednim dbaniem o bieżącą księgowość. Jako doświadczony zespół specjalistów w tej dziedzinie oferujemy Państwu opracowanie zakładowego planu kont oraz optymalizację podatkową. Posiadamy niezbędna wiedzę oraz doświadczenie w prowadzeniu księgowości zarówno dla jednoosobowych działalności jak i dla każdego rodzaju spółek. Dodatkowo naszą specjalnością są również wszelkie porady podatkowe zarówno w zakresie podatków od towarów i usług, jak i osób prawnych oraz fizycznych. Doskonale znamy zasady działania i funkcjonowania księgowości w każdego rodzaju firmie. Wiemy, jak odpowiednio rozliczyć VAT z Urzędem Skarbowym. Nasza obsługa podatkowa obejmuje również składanie wszelkich deklaracji oraz dopilnowanie odpowiednich terminów na pokrywanie kosztów związanych z podatkami dochodowymi. Posiadamy odpowiednie biuro, pozwalające na przechowywanie dokumentów finansowych. Ponadto zobowiązujemy się do reprezentacji naszych klientów przed organami kontroli skarbowej.

Przekonaj się jak możemy zwiększyć twoją zyskowność

Siedziba firmy:
ErgoTax Sp. z o.o.
ul. Wrocławska 33D Długołęka
55-095 Mirków
Tel/Fax: 71 33 75 085

E-mail: info@ergotax.pl
NIP: 8961547198
KRS 0000596794

Oddział Wrocław:
ul. Rysia 1A
pokój 251, II piętro
53-656 Wrocław
Tel: 71 37 41 616

Oddział Oleśnica:
ul. Matejki 11A
56-400 Oleśnica
Tel: 71 307 36 68