Doradztwo podatkowe

Mądrzej zarządzaj podatkami

Otrzymuj pod koniec każdego miesiąca raporty wspierające zarządzanie. Oprócz informacji dotyczących kondycji finansowej zawierają propozycje optymalnych dla twojej sytuacji rozwiązań podatkowych.

Doradztwo podatkowe w ErgoTax obejmuje:

  • udzielanie porad, wyjaśnień z zakresu obowiązków podatkowych,
  • reprezentowanie podatników przed organami kontroli skarbowej,
  • usługi doradztwa w zakresie : podatku dochodowego od osób prawnych, fizycznych, podatku od towarów i usług, ubezpieczeń społecznych.

Prowadzenie działalności wiąże się z odpowiednim dbaniem o bieżącą księgowość. Jako doświadczony zespół specjalistów w tej dziedzinie oferujemy Państwu opracowanie zakładowego planu kont oraz optymalizację podatkową. Posiadamy niezbędna wiedzę oraz doświadczenie w prowadzeniu księgowości zarówno dla jednoosobowych działalności jak i dla każdego rodzaju spółek. Dodatkowo naszą specjalnością są również wszelkie porady podatkowe zarówno w zakresie podatków od towarów i usług, jak i osób prawnych oraz fizycznych. Doskonale znamy zasady działania i funkcjonowania księgowości w każdego rodzaju firmie. Wiemy, jak odpowiednio rozliczyć VAT z Urzędem Skarbowym. Nasza obsługa podatkowa obejmuje również składanie wszelkich deklaracji oraz dopilnowanie odpowiednich terminów na pokrywanie kosztów związanych z podatkami dochodowymi. Posiadamy odpowiednie biuro, pozwalające na przechowywanie dokumentów finansowych. Ponadto zobowiązujemy się do reprezentacji naszych klientów przed organami kontroli skarbowej.


Przekonaj się jak możemy zwiększyć twoją zyskowność

ErgoTax Sp. z o.o.
ul. Wrocławska 33D Długołęka
55-095 Mirków

Tel/Fax: 71 33 75 085
E-mail: info@ergotax.pl
NIP: 8961547198
KRS 0000596794